Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi

Aktif İthalat Danışmanlık

Aktif Danışmanlık

Aktif İthalat & İhracat'ı yakından tanıyın

Aktif Danışmanlık

Firmamız Kader SEZER ’in 1980 yılında TOBB ‘de göreve başlamasıyla, aynı zamanda da İthalatçı firmalara danışmanlık yaparak Dış Ticaret Müsteşarlığından ithalat ihracat belgeleri ile başlamıştır.

1995 yılında Gümrük Birliği ‘ne girildikten sonra ithalat ihracat belgelerinin kaldırılmasıyla, Sanayi bakanlığından Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi (SSHYB) ve servis ağı kurulması, bakım onarım belgeleri ve daha sonra garanti belgelerini alamaya devam etmektedir.

1999 yılında Gamze Alağaş müdürlüğünde bu güne kadar binlerce firmaya hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Kader SEZER 2005 Yılında TOBB den emekli olduktan sonra 2013 yılında Ankara Ticaret Odası 65.Komite Danışmalık Hizmetleri Meclis Üyesi ve Mevzuat İzleme ve Değerlendirme Komisyon Başkanı olarak görev yapmıştır.

 

2022 yılında ATO 65.Komite Danışmalık Hizmetleri Komite Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

İthal edilen Elektronik, Elektrikli Ev Aletleri, Bilgisayar, Telefon, Medikal, Uydu, Saat vb. Ürünler için Servis ağı Kurulması, T.C TİCARET BAKANLIĞI’ndan Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi (SSHYB) alınmasında Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

İthalatçı Firmaların %80'ine referanslı olarak hizmet vermektedir.

Bu istatistik bizim en önem verdiğimiz performans göstergesidir. Bizim Garanti Belgemiz Size Verdiğimiz En İyi Hizmettir.

Aktif Danışmanlık olarak;
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti,
Ticari ve Ekonomik Çözümler,
İş Hayatımızdaki İstikrar,
Fark Edilebilir Olmaktır.